Redactiemedewerkers

Fiscoloog komt tot stand dankzij een gedreven team van vaste redactiemedewerkers waarvan de namen hierna worden vermeld. Daarnaast kan Fiscoloog bogen op de medewerking van talrijke andere specialisten die hun pen geregeld lenen.

Van Dyck Jan 

 

  Jan Van Dyck
  hoofdredacteur Fiscoloog
  fiscaal jurist
  jan.van.dyck@roularta.be


Buysse Christian nieuw 

 

  Christian Buysse
  adjunct-hoofdredacteur Fiscoloog
  belastingconsulent
  christian.buysse@roularta.be


van Tilborg Katrien 

 

  Katrien van Tilborg
  redactionele coördinatie
  belastingconsulente
  katrien.van.tilborg@roularta.be

Claeys Annelies 

 

 

  Annelies Claeys
  stafmedewerker Fiscoloog
  webmaster
  annelies.claeys@roularta.be


5Bailleux Andre 110x145 

 

  André Bailleux
  kernredactie Fiscoloog
  advocaat Bailleux & Causin
  docent FUCAM
  ab@wbcj.be


Lauwers Patrick 

 

  Patrick Lauwers
  kernredactie Fiscoloog
  advocaat PL Lauwers
  patrick.lauwers@skynet.be
  http://www.pllauwers.be/


7Maes Luc 110x145 

  Luc Maes
  voorzitter Fiscale Hogeschool
  docent HU Brussel-EHSAL
  docent UA
  luc.maes@odisee.be


Massin Ivan 

 

  Ivan Massin
  kernredactie Fiscoloog
  director Deloitte Belastingconsulenten
  imassin@deloitte.com
  http://www.deloitte.be/
 

Van Crombrugge Stefaan 

 

  Stefaan Van Crombrugge
  kernredactie Fiscoloog
  gewoon hoogleraar Universiteit Gent (Vakgroep Belastingrecht)
  stefaan.vancrombrugge@ugent.be
  www.law.ugent.be/fiscal


Verbanck Peter 

  Peter Verbanck
  kernredactie Fiscoloog
  vennoot Verbanck, Plas & Partners
  docent HU Brussel
  peter.verbanck@verbanckplas.be
  www.verbanckplas.be


Coveliers Dirk 

 

  Dirk Coveliers
  senior Legal & Tax Advisor Petercam NV
  dirk.coveliers@petercam.be
  www.petercam.be


 

Dhaene Marc

 

 

 

  Marc Dhaene
  advocaat Loyens & Loeff
  marc.dhaene@loyensloeff.com
  http://www.loyensloeff.com/


De Munter Marc 

 

 

  Marc De Munter
  Tax Partner Baker Tilly Belgium
  m.demunter@bakertillybelgium.be
  www.bakertillybelgium.be


15Foguenne Luc 110x145 

 

 

  Luc Foguenne
  advocaat Foguenne & Associés
  l.foguenne@avocat.be
  http://www.foguenne.be/


Haelterman Axel 

 

  Axel Haelterman
  hoogleraar KULeuven
  advocaat Freshfields Bruckhaus Deringer
  axel.haelterman@freshfields.com
  http://www.freshfields.com/


Hinnekens 

 

 

  Philippe Hinnekens
  Advocaat vennoot Laurius
  philippe.hinnekens@laurius.be
  www.laurius.be


Huyghe Alain 

 

 

  Alain Huyghe
  advocaat Baker & McKenzie
  alain.huyghe@bakernet.com
  http://www.bakernet.com/


Meeus Luc 

 

 

  Luc Meeus
  advocaat Baker & McKenzie
  luc.meeus@bakernet.com
  http://www.bakernet.com/


Smet Patrick 

 

 

  Patrick Smet
  advocaat Allen & Overy LLP Brussel
  patrick.smet@allenovery.com
  http://www.allenovery.com/


20H_Vandebergh 110x145 

 

 

  Henri Vandebergh
  advocaat Vandebergh & Smeets Advocaten
  advocaten@vandebergh-smeets.be
  http://www.vandebergh-smeets.be/


Vandendriessche Piet 

 

 

  Piet Vandendriessche
  managing partner Deloitte Belastingconsulenten
  pvandendriessche@deloitte.com
  http://www.deloitte.be/


Van Eesbeeck Paul 

 

  Paul Van Eesbeeck
  juridisch adviseur
  vennoot Vereycken & Vereycken Consulting cvba
  paul.vaneesbeeck@vereycken.be
  http://www.vereycken.be/


Van Gils Michael 

 

  Michael Van Gils
  manager Transaction Services – Tax Deloitte Belastingconsulenten
  mivangils@deloitte.com
  http://www.deloitte.be/


 

Vereycken Luc

 

 

 

  Luc Vereycken
  vennoot Vereycken & Vereycken Consulting cvba
  luc.vereycken@vereycken.be
  http://www.vereycken.be/


Verstraete Henk 

 

  Henk Verstraete
  praktijklector Instituut voor Fiscaal Recht KULeuven
  advocaat Liedekerke Wolters Waelbroeck Kirkpatrick
  h.verstraete@liedekerke.com
  http://www.liedekerke.com/


Vlasselaer Eddy 

 

 

  Eddy Vlasselaer
  fiscalist - jurist,
  zaakvoerder E. Vlasselaer Tax Consulting
  eddy.vlasselaer@evtc.be