Redactiecomité

Buysse Christian nieuw 

 

 

  Christian Buysse
  Adjunct-hoofdredacteur Fiscoloog, belastingconsulent
  christian.buysse@roularta.be

 

Peeters Bart

  Bart Peeters
  Prof. Dr. UGent, UA en ULg, Gastdocent FHS
  bart.peeters@UGent.be 
  http://www.ugent.be/
  http://www.uantwerpen.be/
  http://www.hec.ulg.ac.be/
  http://www.odisee.be/

 

Peeters Bernard

 

 

  Bernard Peeters
  Advocaat vennoot Tiberghien Advocaten
  bernard.peeters@tiberghien.be
  www.tiberghien.com/

 

Medewerkers

5Bailleux Andre 110x145


 

  Andr√© Bailleux
  Advocaat Bailleux & Causin, docent FUCAM
  ab@wbcj.be
  www.bailleuxcausin.be/

Bammens Niels

  Niels Bammens
  Medewerker Instituut voor Fiscaal Recht K U Leuven
  Niels.Bammens@law.kuleuven.be

Cauwenbergh Patrick

  Patrick Cauwenbergh
  Partner Deloitte Belastingconsulenten
  pcauwenbergh@deloitte.com
  www.deloitte.be/

De Broe Luc


  Luc De Broe
  Professor Fiscaal recht KU Leuven, Advocaat-vennoot Laga
  ldebroe@laga.be
  www.laga.be/

De Munter Marc


  Marc De Munter
  Tax Partner Baker Tilly Belgium
  m.demunter@bakertillybelgium.be
  www.bakertillybelgium.be

Dhaene Marc


  Marc Dhaene
  Advocaat Loyens & Loeff
  marc.dhaene@loyensloeff.com
  www.loyensloeff.com/

Huyghe Alain


  Alain Huyghe
  Advocaat Baker & McKenzie
  alain.huyghe@bakernet.com
  www.bakernet.com/

Lenaerts Niko

   Niko Lenaerts
   Vennoot KPMG Tax & Legal Advisers
   nlenaerts@kpmg.com

Lowagie Geert

  Geert Lowagie
  Partner Deloitte Belastingconsulenten
  glowagie@deloitte.com
  www.deloitte.be/

Smet Patrick


  Patrick Smet
  Advocaat-vennoot Allen & Overy LLP Brussel
  patrick.smet@allenovery.com
  www.allenovery.com/

Springael Brent

  Brent Springael
  Hoofd Fiscaal Departement Bird & Bird LLP
  brent.springael@twobirds.com
  www.twobirds.com/

Van Crombrugge Stefaan

  Stefaan Van Crombrugge
  Gewoon hoogleraar Universiteit Gent
  Vakgroep Belastingrecht
  stefaan.vancrombrugge@ugent.be
  www.law.ugent.be/fiscal

Van den Eeckhaut Renaat

  Renaat Van den Eeckhaut
  Partner Deloitte Belastingconsulenten
  rvandeneeckhaut@deloitte.com
  www.deloitte.be/

Van De Vijver Ann


  Anne Van de Vijver
  Senoir Associate Tiberghien Advocaten, praktijkassistent UA
  anne.vandevijver@tiberghien.com
  www.tiberghien.com/
  www.ua.ac.be/

Wauman marc


  Marc Wauman
  Advocaat partner Dubois, Verlinden, Wauman
  marc.wauman@duboislaw.be
  www.duboislaw.be/

Wustenberghs Tim

  Tim Wustenberghs
  Advocaat-vennoot Laga, docent UA en HUB
  twustenberghs@laga.be
  www.laga.be